تبلیغات
فان خان - بزرگترین سایت تفریحی و دانلود - دانلود بازی حکم 2.5.0.1 Hokm ( ویرایش شبکه)

فان خان - بزرگترین سایت تفریحی و دانلود

دانلود بازی حکم 2.5.0.1 Hokm ( ویرایش شبکه) فان خان - بزرگترین سایت تفریحی و دانلود www.funkhan.mihanblog.com
Hokm2.5.0.1 Lan Edition

حکم نام بازی‌ با ورق‌های (۵۲تایی) متکی بر بخت و مهارت است. محبوب‌ترین گونه ی این بازی نوع چهارنفره ی آن است گرچه گونه‌های دو نفره یا سه نفره ی آن هم بازی می‌شود. در میان بازی‌های ورق حکم نزد ایرانیان از محبوبیت زیادی برخوردار است. در گونهٔ چهارنفری حکم بازیکنان دوبه‌دو یار یکدیگرند و دیگر گونه‌ها هر کس علیه بقیه بازی می‌کند.
اساس برد و باخت در هر «دور بازی» بر برنده شدن در «هفت بازی» یا «هفت دست بازی» استوار است و اساس برنده شدن در هر دست بازی کسب هفت امتیاز است که به هر کدام از این امتیازها هم «دست» می‌گویند و برنده شدن هر امتیاز را اصطلاحاً «دست‌گرفتن» می‌گویند. پس مثلاً ممکن است در بازی پنجم از هفت بازی گروه بازنده شش دست گرفته باشد و گروه برنده هم که هفت دست گرفته‌ است. در گونهٔ چهارنفر امتیازها برای تیم لحاظ می‌شود و نه فرد.

بازی در محیط شبکه:

برای بازی در محیط شبکه نخست باید یکی از بازیکنان سرور شده و بازی بسازد،سپس سایر بازیکنان به سرور وصل شده و بازی آغاز شود.
برای ساخت سرور از منوی game گزینه multiplayer را برگزینیدو پنجره باز شده بر روی create game کلیک کنید.پنجره زیر باز می شود:

در این پنجره نخست نام خودتان(نام سرور بازی)،آی پی و پورت سرور رو تعیین کرده سپس بر روی Start server کلیک کنید تا سرور ساخته شود!(آی پی به صورت خودکار وارد می شود)،پورت دلخواه هست. در قسمت نام تیم ها نیز می توانید نام تیم های دلخواه تان را وارد کنید.

پس از ساخت سرور می توانید تعیین کنید که کدام یک از بازیکنان کامپیوتر باشد و کدام یک انسان.برای این کار بر روی عکس کاربر کلیک کنید تا بین بازیکن کامپیوتر و انسان سوییچ شود.هنگامی که تمام بازیکنان وارد سرور شدند می توانید بر روی Start! کلیک کنید تا بازی آغاز شود!


* در joined players می توانید لیست بازیکنانی که وارد سرور شده اند را ببینید .
*با برداشتن تیک chatbox می توانید امکان چت در هنگام بازی را غیرفعال کنید.

وصل شدن به سرور:
پس از برگزیدن Multiplayer از منوی Game بر روی join game کلیک کنید،سپس در پنجره زیر نام دلخواه خودتون و آی پی و پورت سرور را مشخص کرده و بر روی Connect کلیک کنید تا به سرور وصل شوید:


سپس با کلیک بر روری عکس کابران مکان مورد نظر خود را انتخاب کرده و منتظر بمانید تا دکمه Start! فعال شود،سپس بر روی آن کلیک کرده و منتظر بمانید تا بازی آغاز شود!

برای دیدن آموزش شبکه کردن بازی می تونید از راهنمای بازی کمک بگیرید.


طبقه بندی

نویسندگان

صفحات جانبی

Google PageRank Checker Powered by MyPagerank.Net Review www.funkhan.mihanblog.com on alexa.com

ping fast my blog, website, or RSS feed for Free Ping your blog, website, or RSS feed for Free
 • آخرین پستها

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

مطالب منتخب


[Valid RSS]Valid XHTML 1.0 TransitionalValid CSS!